Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Superman
02-07-2019 05:58
nga drague Shko tek postimi i fundit
13 6,309
 
kanina
03-01-2019 15:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 30,291
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 17,135
 
magnus
23-07-2019 21:56
nga Noellag Shko tek postimi i fundit
131 1,073
 
ZET
21-07-2019 23:43
nga Performer Shko tek postimi i fundit
75 961
 
Fshatari
21-07-2019 19:38
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 80
 
Gi de Masha
21-07-2019 08:58
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
23 1,939
 
Tema ėshtė lėvizur: Llapi dje hyri, sot "bann"?!!
Gi de Masha
- - -
 
doganieri
19-07-2019 20:34
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
38 768
 
Duaje Siveten
17-07-2019 22:13
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
1 130
 
Mandi
16-07-2019 15:46
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
2 149
 
Kastrioti1443
11-07-2019 21:10
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
10 417
 
Fshatari
05-07-2019 13:36
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
2 244
 
Onyx
05-07-2019 09:52
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 157
 
Mandi
03-07-2019 14:42
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
5 247
 
cool_shqype
01-07-2019 23:02
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
1 228
 
Fshatari
01-07-2019 21:06
nga Rex Shko tek postimi i fundit
22 645
 
Fshatari
30-06-2019 22:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 545
 
Kastrioti1443
30-06-2019 00:01
nga Zana Shko tek postimi i fundit
37 702
 
Pirati
24-06-2019 23:25
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
149 3,214
 
ana_gend
23-06-2019 11:24
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
21 601
 
Kastrioti1443
20-06-2019 13:07
nga Zana Shko tek postimi i fundit
7 434
 
Fshatari
18-06-2019 16:15
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
10 565
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 992 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur