Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Letėrsia shqiptare Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Letėrsia shqiptare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga drague
21-03-2019 23:20 Shko tek postimi i fundit
126 997
31 1,344

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsia shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 6 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
06-11-2018 02:05
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
360 88,125
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. mondsha
16-03-2018 09:01
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
375 68,962
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Morrison
06-08-2014 01:22
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 11,427
 
Agim Metbala
25-03-2019 17:51
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
36 577
 
Njazi
25-03-2019 07:26
nga Njazi Shko tek postimi i fundit
279 28,856
 
Agim Metbala
23-03-2019 17:51
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
922 88,716
 
Gi de Masha
21-03-2019 02:02
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 106
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
21-03-2019 01:57
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 51,634
 
gladiola
20-03-2019 18:55
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
8 6,088
 
ChocolatE_DiamonD
20-03-2019 08:06
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
550 81,270
 
Eden
18-03-2019 10:43
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
224 29,758
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Sopoti
14-03-2019 14:55
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
190 26,449
 
ajzberg
12-03-2019 10:39
nga ajzberg Shko tek postimi i fundit
0 106
 
InkuizitoriMoth
11-03-2019 12:41
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
8 223
 
Fawkey
07-03-2019 20:33
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
25 480
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
02-03-2019 17:37
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
998 81,420
 
endrraime
16-02-2019 22:56
nga endrraime Shko tek postimi i fundit
35 5,984
 
ajzberg
06-02-2019 07:46
nga ajzberg Shko tek postimi i fundit
2 136
 
Anathema
05-02-2019 16:22
nga Anathema Shko tek postimi i fundit
18 1,320
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Viking
04-02-2019 17:55
nga Viking Shko tek postimi i fundit
60 10,050
Red face
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. NRG
25-01-2019 00:11
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 57,104
 
Puhiza
23-01-2019 04:45
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
61 11,655
 
gladiola
09-01-2019 17:10
nga Khaleesi Shko tek postimi i fundit
13 338
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 253 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur