Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Shkenca dhe jeta Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkenca dhe jeta
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.
nga ajzberg
12-03-2019 10:21 Shko tek postimi i fundit
87 3,209
nga Performer
14-03-2019 14:37 Shko tek postimi i fundit
34 635
Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
nga Angel69
24-02-2019 19:32 Shko tek postimi i fundit
29 692

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shkenca dhe jeta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
01-09-2016 15:57
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 59,791
 
Onyx
25-03-2019 13:34
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
5 61
 
Onyx
25-03-2019 13:30
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 18
 
Mandi
20-02-2019 10:18
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
1 192
 
Fshatari
30-01-2019 21:12
nga edlin Shko tek postimi i fundit
4 228
 
Mandi
28-01-2019 10:33
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 182
 
Fshatari
26-01-2019 07:01
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 336
 
Fshatari
19-01-2019 00:02
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 247
 
Fshatari
17-01-2019 23:40
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 177
 
Fshatari
08-01-2019 02:32
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
56 3,906
 
Mandi
03-01-2019 23:48
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
36 886
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
29-12-2018 22:08
nga AAO Shko tek postimi i fundit
429 22,507
 
Erdhi Dimri
26-12-2018 13:58
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
18 710
 
edlin
06-12-2018 19:27
nga Performer Shko tek postimi i fundit
2 359
 
Mandi
27-11-2018 11:16
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
12 637
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
31-10-2018 18:58
nga ron Shko tek postimi i fundit
199 39,614
 
Fshatari
29-10-2018 23:15
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
9 906
Thumbs down
ricky_ch
28-10-2018 16:06
nga Adea Shko tek postimi i fundit
26 2,758
 
Mandi
28-10-2018 05:21
nga Adea Shko tek postimi i fundit
5 1,489
 
Mandi
24-10-2018 00:58
nga Adea Shko tek postimi i fundit
19 2,820
 
Fshatari
21-10-2018 14:34
nga Adea Shko tek postimi i fundit
22 2,669
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 267 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur