Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjenetikė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Trojet
08-12-2018 15:43
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
84 23,373
 
The Illyrian Warrior
23-01-2019 08:22
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
66 1,942
 
Dibran
02-01-2019 20:41
nga Dibran Shko tek postimi i fundit
21 662
 
Skerdilaidas
29-12-2018 03:24
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
82 9,074
 
Beast
19-12-2018 22:06
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
120 1,993
 
Beast
10-12-2018 21:49
nga Beast Shko tek postimi i fundit
2 95
 
juke
04-11-2018 15:07
nga Beast Shko tek postimi i fundit
2 696
 
Skerdilaidas
25-10-2018 22:31
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
9 1,906
 
Mandi
04-08-2018 21:19
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
47 10,444
 
Mandi
25-05-2018 23:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
108 14,079
 
juke
10-04-2018 01:58
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
56 7,733
 
Rita06
25-03-2018 21:52
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
88 10,724
 
Mandi
19-02-2018 16:46
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
2 843
Sondazh
Trojet
28-12-2017 11:54
nga Rex Shko tek postimi i fundit
15 5,171
 
Mandi
15-08-2017 09:34
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 779
 
Gon!
08-07-2017 18:58
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
27 6,080
 
Mandi
23-06-2017 19:35
nga Trojet Shko tek postimi i fundit
23 9,569
 
The Illyrian Warrior
19-04-2017 11:21
nga The Illyrian Warrior Shko tek postimi i fundit
3 984
 
Mandi
26-01-2017 01:53
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,754
 
Mandi
09-06-2016 17:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 3,188
 
safinator
14-04-2016 12:13
nga safinator Shko tek postimi i fundit
38 8,188
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 40 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur