Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori - anagrami 4 (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Agim Metbala
25-03-2019 14:21
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
48 811
 
Akrepi
25-03-2019 17:32
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
609 8,516
 
Akrepi
25-03-2019 17:28
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
570 8,981
 
Akrepi
25-03-2019 17:22
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
142 900
 
Si Bora
25-03-2019 13:16
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
75 1,080
 
e panjohura
25-03-2019 13:08
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
717 15,132
 
Gi de Masha
25-03-2019 11:00
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
269 14,670
 
Akrepi
25-03-2019 01:45
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
272 5,076
 
Gi de Masha
25-03-2019 00:41
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
117 15,559
 
Gi de Masha
24-03-2019 19:38
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
41 877
 
Onyx
24-03-2019 15:51
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
13 183
 
Alkoma
24-03-2019 15:39
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
180 15,497
 
Gi de Masha
24-03-2019 15:28
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
78 882
 
Hello Kitty
24-03-2019 15:15
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
30 3,774
 
Onyx
24-03-2019 08:49
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
94 7,861
 
Akrepi
23-03-2019 19:05
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
42 769
 
Viking
23-03-2019 19:00
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
627 5,978
 
Viking
23-03-2019 18:52
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
71 840
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
23-03-2019 18:51
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
368 31,546
 
Rexhina
21-03-2019 18:49
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
288 25,540
Smile
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Marina
21-03-2019 08:09
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
401 34,950
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 684 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur