Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Futbolli
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga SystemA
20-11-2018 00:30 Shko tek postimi i fundit
14 3,716
Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2
14 888

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Futbolli Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Venom
17-12-2018 12:37
nga Predsjenik Shko tek postimi i fundit
7 80
 
AAO
16-12-2018 22:29
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
70 2,633
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. BlueBaron
14-12-2018 15:20
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
618 64,656
 
Venom
11-12-2018 21:59
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
190 6,312
 
Mandi
09-12-2018 15:03
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
365 40,982
 
Venom
05-12-2018 22:58
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
37 637
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
05-12-2018 16:29
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
650 62,823
 
Rex
18-11-2018 19:57
nga Rex Shko tek postimi i fundit
121 5,710
 
Peshku i Kuq
10-11-2018 18:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
10 833
 
Fshatari
- - -
 
Fshatari
- - -
 
Peshku i Kuq
03-11-2018 10:36
nga Rex Shko tek postimi i fundit
207 14,494
 
Tema ėshtė lėvizur: Premier League 2018-2019!
Venom
- - -
 
Venom
01-11-2018 10:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
39 1,723
 
Semiku
28-10-2018 19:36
nga drague Shko tek postimi i fundit
46 1,613
 
the admiral
20-10-2018 20:52
nga Rex Shko tek postimi i fundit
564 54,294
 
Urban
27-09-2018 13:25
nga Rex Shko tek postimi i fundit
515 55,921
 
Fshatari
14-09-2018 15:38
nga AAO Shko tek postimi i fundit
24 1,263
 
Explorer
03-09-2018 18:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
169 17,985
 
Onyx
01-09-2018 20:06
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
10 650
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 229 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur