Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Zona Humoristike
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Adea
23-10-2018 14:23 Shko tek postimi i fundit
27 176
Vetėm barcaleta
29-11-2018 20:13 Shko tek postimi i fundit
96 1,845

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Zona Humoristike Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thenie humoristike (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Regina
09-11-2018 17:28
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
51 12,909
 
Gi de Masha
11-12-2018 00:52
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 117
 
shoku_tanku
10-12-2018 21:58
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
793 10,536
 
Fshatari
03-12-2018 08:23
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 89
 
Beu_Shpata
27-11-2018 21:32
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
56 5,333
 
Noe
26-11-2018 15:46
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
16 1,253
 
Elian70
20-11-2018 18:02
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
34 1,563
 
daniel00
20-11-2018 00:12
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
18 2,702
 
Beu_Shpata
19-11-2018 22:22
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
179 5,473
 
BLEDI_SH
14-11-2018 20:48
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
228 35,358
 
Elian70
14-11-2018 18:56
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
18 265
 
Fshatari
10-11-2018 07:28
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
16 444
 
Besoja
08-11-2018 17:26
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
160 23,544
 
Noe
04-11-2018 16:58
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
64 3,077
 
ODEON
31-10-2018 21:53
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
74 5,567
Talking
Jeta
28-10-2018 04:30
nga Adea Shko tek postimi i fundit
109 11,228
 
Ragnar
16-10-2018 19:28
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
81 4,993
 
Elian70
08-10-2018 00:20
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
36 1,397
 
Fshatari
02-10-2018 14:57
nga AAO Shko tek postimi i fundit
8 545
 
busavata
26-09-2018 22:59
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
222 26,646
 
Elian70
24-09-2018 18:44
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
67 2,745
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 221 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur