Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
14-12-2018 18:45
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
935 68,180
 
Lea
15-12-2018 16:06
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
64 1,121
 
Lea
15-12-2018 15:47
nga Prelude Shko tek postimi i fundit
518 4,882
 
Beaute
15-12-2018 14:36
nga Lea Shko tek postimi i fundit
22 182
 
Rexhina
15-12-2018 14:31
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
282 6,960
 
Gi de Masha
15-12-2018 07:19
nga MiM@ Shko tek postimi i fundit
610 4,021
 
thirsty
14-12-2018 14:18
nga Performer Shko tek postimi i fundit
514 7,758
 
Beast
14-12-2018 12:48
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
125 2,514
 
Gi de Masha
14-12-2018 02:17
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
55 2,065
 
Gi de Masha
14-12-2018 00:45
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
672 46,885
 
Tema ėshtė lėvizur: Pytje pergjigje
Lea
- - -
 
SystemA
13-12-2018 17:49
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
139 3,413
 
Rexhina
12-12-2018 12:51
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
568 15,573
 
Rexhina
11-12-2018 13:43
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
260 17,245
 
Leaf
10-12-2018 22:42
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
7 219
Sondazh
Gi de Masha
10-12-2018 18:24
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 39
 
Rexhina
08-12-2018 07:18
nga drague Shko tek postimi i fundit
590 17,074
 
Gi de Masha
07-12-2018 21:47
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
34 661
 
Edamame
06-12-2018 20:39
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
9 173
 
Tema ėshtė lėvizur: Cfare ju ka bere pershtypje !!!V2
cool_shqype
- - -
 
Gi de Masha
04-12-2018 23:54
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
75 3,876
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 648 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur