Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
14-12-2018 08:18
nga par Shko tek postimi i fundit
464 75,558
 
edlin
27-12-2017 18:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 83,797
 
lind
23-07-2016 12:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 29,061
 
cool_shqype
15-12-2018 20:44
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
30 605
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Llapi
15-12-2018 06:49
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
3 654
 
par
11-12-2018 21:10
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
994 21,912
 
cool_shqype
10-12-2018 22:47
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 58
 
cool_shqype
09-12-2018 14:40
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
40 511
 
Beast
09-12-2018 11:40
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
20 426
 
Llokumi
09-12-2018 06:24
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
27 1,124
 
Kastrioti1443
07-12-2018 22:49
nga murik Shko tek postimi i fundit
24 427
 
Kastrioti1443
06-12-2018 00:12
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
18 311
 
Gi de Masha
05-12-2018 15:44
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 58
 
drague
05-12-2018 15:39
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
8 209
 
drague
03-12-2018 18:39
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
9 191
 
drague
03-12-2018 15:08
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
25 964
 
par
03-12-2018 14:53
nga par Shko tek postimi i fundit
453 12,995
 
Beu_Shpata
29-11-2018 19:23
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
7 253
 
cool_shqype
28-11-2018 21:18
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
23 382
 
Beast
28-11-2018 14:24
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
3 137
 
juke
27-11-2018 11:48
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
80 3,398
 
cool_shqype
25-11-2018 12:26
nga edlin Shko tek postimi i fundit
48 1,868
 
Kastrioti1443
24-11-2018 12:23
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 192
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1858 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur