Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjenetikė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Renditje nė rritje Shikime
 
Trojet
08-12-2018 14:43
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
84 32,633
 
juke
05-08-2019 16:02
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
344 18,897
 
The Illyrian Warrior
27-02-2019 13:15
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
231 8,805
 
Skerdilaidas
06-01-2015 04:00
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
200 47,645
 
Beast
19-12-2018 21:06
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
120 3,327
 
Mandi
25-05-2018 22:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
108 19,641
 
Rita06
25-03-2018 20:52
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
88 16,761
 
Skerdilaidas
05-02-2019 17:25
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
83 13,667
 
Mandi
04-08-2018 20:19
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
47 13,164
 
Skerdilaidas
09-12-2014 19:47
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
39 8,151
 
safinator
14-04-2016 11:13
nga safinator Shko tek postimi i fundit
38 9,913
 
Skerdilaidas
30-12-2014 00:17
nga archon progon Shko tek postimi i fundit
33 8,491
 
ZET
01-11-2015 23:05
nga BATO Shko tek postimi i fundit
30 9,653
 
Skerdilaidas
28-10-2015 12:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
28 7,934
 
Gon!
08-07-2017 17:58
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
27 9,806
 
Mallakastrioti
13-02-2013 23:50
nga ZET Shko tek postimi i fundit
26 6,395
 
Mandi
23-06-2017 18:35
nga Trojet Shko tek postimi i fundit
23 12,088
 
Dibran
02-01-2019 19:41
nga Dibran Shko tek postimi i fundit
21 1,213
 
Gon!
10-05-2019 06:12
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
21 1,888
 
Skerdilaidas
14-12-2014 16:04
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
20 6,925
Sondazh
Trojet
28-12-2017 10:54
nga Rex Shko tek postimi i fundit
15 6,930
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 47 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur