Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. ZET
15-11-2019 12:52
nga edlin Shko tek postimi i fundit
298 39,829
 
Duaje Siveten
17-11-2019 00:42
nga Performer Shko tek postimi i fundit
15 114
 
Gi de Masha
17-11-2019 00:35
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 1
 
Gi de Masha
16-11-2019 22:45
nga dallas Shko tek postimi i fundit
205 2,603
 
doganieri
16-11-2019 15:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 137
 
Mandi
13-11-2019 15:10
nga Adea Shko tek postimi i fundit
1 125
 
Onyx
12-11-2019 00:40
nga Zana Shko tek postimi i fundit
361 8,421
 
edlin
08-11-2019 17:28
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
99 3,185
 
Gi de Masha
07-11-2019 03:26
nga Adea Shko tek postimi i fundit
23 670
 
Gi de Masha
05-11-2019 11:50
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
36 713
Sondazh
Mandi
04-11-2019 22:18
nga Zana Shko tek postimi i fundit
137 3,121
 
Gi de Masha
03-11-2019 11:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 130
 
Ragnar
01-11-2019 23:07
nga dallas Shko tek postimi i fundit
24 486
 
Kastrioti1443
01-11-2019 15:04
nga drague Shko tek postimi i fundit
83 1,088
 
ZET
30-10-2019 01:13
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
23 359
 
Gi de Masha
29-10-2019 09:38
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
4 106
 
Mandi
29-10-2019 08:40
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
1 67
 
Gi de Masha
28-10-2019 19:07
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
8 129
 
doganieri
28-10-2019 12:14
nga AAO Shko tek postimi i fundit
2 86
 
Gi de Masha
27-10-2019 21:13
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
5 137
 
Mandi
27-10-2019 21:00
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
97 1,426
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1150 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur