Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. ZET
15-11-2019 12:52
nga edlin Shko tek postimi i fundit
298 39,817
 
Edvin83
07-01-2013 08:35
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
0 956
 
Brari
29-12-2012 15:20
nga rrugaqi Shko tek postimi i fundit
6 1,680
 
Brari
28-12-2012 21:15
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
10 1,995
 
Brari
28-12-2012 09:57
nga Brari Shko tek postimi i fundit
0 1,183
 
LinuxoiD
23-12-2012 22:30
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
8 2,872
 
Brari
22-12-2012 17:09
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
5 1,764
 
Brari
21-12-2012 12:39
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
23 4,370
 
Edvin83
20-12-2012 09:31
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 1,218
 
Rex
19-12-2012 20:11
nga Meri Shko tek postimi i fundit
5 1,220
 
bindi
14-12-2012 22:55
nga magnus Shko tek postimi i fundit
25 5,876
 
3d1
08-12-2012 21:21
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
2 1,506
 
Brari
07-12-2012 16:01
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
156 18,007
 
3d1
01-12-2012 22:41
nga Rex Shko tek postimi i fundit
28 7,537
 
bindi
30-11-2012 12:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
13 5,053
 
Brari
30-11-2012 04:44
nga Brari Shko tek postimi i fundit
0 1,295
 
Brari
28-11-2012 04:49
nga MR ZEID Shko tek postimi i fundit
10 1,720
 
Brari
27-11-2012 22:01
nga Brari Shko tek postimi i fundit
0 1,014
 
Edvin83
23-11-2012 16:41
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
21 5,194
 
Brari
22-11-2012 06:58
nga Brari Shko tek postimi i fundit
21 4,285
 
Albpelasgian
21-11-2012 11:19
nga Albpelasgian Shko tek postimi i fundit
0 914
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1081 to 1100 of 1149 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur