Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
nga SystemA
13-11-2019 12:19 Shko tek postimi i fundit
214 5,283

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
07-07-2019 19:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
534 102,493
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
20-08-2018 16:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
105 45,171
 
Rusnod
21-07-2014 19:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 152,214
 
YOKO
11-11-2019 08:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
106 21,535
 
BABA nga DURRSI
10-11-2019 16:32
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
8 167
 
doganieri
27-10-2019 16:55
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
28 430
 
Duaje Siveten
26-10-2019 21:03
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
73 10,507
 
Fshatari
20-10-2019 10:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
15 650
 
Fshatari
18-10-2019 13:26
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
26 628
 
Fshatari
17-10-2019 21:05
nga Eden Shko tek postimi i fundit
1 95
 
Fshatari
16-10-2019 18:31
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 94
 
Fshatari
14-10-2019 20:45
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
19 499
 
Llapi
14-10-2019 19:36
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
25 1,022
 
Fshatari
03-10-2019 18:54
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
4 169
 
Kurt
30-09-2019 21:24
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
121 2,982
 
Fshatari
30-09-2019 11:24
nga Viking Shko tek postimi i fundit
19 526
 
Fshatari
19-09-2019 04:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
20 607
 
doganieri
16-09-2019 04:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
24 630
 
Mandi
02-09-2019 23:57
nga Zana Shko tek postimi i fundit
41 2,251
 
Tema ėshtė lėvizur: B.S.
Leaf
- - -
 
juke
02-09-2019 05:24
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
2 260
 
Gi de Masha
29-08-2019 11:43
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
76 1,464
 
Onyx
23-08-2019 11:03
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
26 805
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 585 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur