Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ekonomi & biznes
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Udhėtimet tuaja
25 749

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ekonomi & biznes Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Rex
09-05-2018 09:22
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
115 44,650
 
Rex
29-12-2016 14:11
nga Rex Shko tek postimi i fundit
87 33,005
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Rex
17-11-2016 10:08
nga par Shko tek postimi i fundit
54 26,213
 
Rita06
15-11-2018 11:33
nga Rita06 Shko tek postimi i fundit
36 1,178
 
Dredhza
11-11-2018 17:29
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 615
 
Fshatari
05-10-2018 14:28
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
18 1,587
 
par
20-07-2018 16:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
41 6,732
 
Regina
13-06-2018 19:58
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
265 14,638
 
Fshatari
31-05-2018 22:57
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
6 1,072
 
Onyx
28-05-2018 20:40
nga Rex Shko tek postimi i fundit
2 762
 
Mandi
24-05-2018 10:06
nga Lea Shko tek postimi i fundit
5 1,424
 
Onyx
21-05-2018 10:48
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
2 550
 
Onyx
19-05-2018 19:48
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
8 1,499
 
Angel69
09-05-2018 18:28
nga magnus Shko tek postimi i fundit
31 2,656
 
Onyx
09-05-2018 10:13
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
9 1,905
 
Onyx
09-05-2018 10:01
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
38 5,407
 
Onyx
25-04-2018 11:40
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 731
 
Onyx
20-04-2018 20:34
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 622
Cool
KT2203
26-03-2018 17:00
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
27 2,296
 
Smokkie
11-03-2018 12:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 1,366
 
Onyx
28-02-2018 13:02
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 719
Cool
KT2203
24-02-2018 23:55
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
166 27,882
 
par
09-02-2018 12:29
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
7 2,234
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 216 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur