Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ekonomi & biznes
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Udhėtimet tuaja
26 750

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ekonomi & biznes Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Rex
09-05-2018 09:22
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
115 44,725
 
Rex
29-12-2016 14:11
nga Rex Shko tek postimi i fundit
87 33,027
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Rex
17-11-2016 10:08
nga par Shko tek postimi i fundit
54 26,238
 
Onyx
21-01-2018 16:35
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
15 2,168
 
Onyx
01-01-2018 21:13
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 653
 
Onyx
31-12-2017 18:59
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 647
 
Fshatari
26-12-2017 16:49
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,110
 
par
17-12-2017 20:20
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
10 1,780
 
Fshatari
16-12-2017 12:52
nga Rex Shko tek postimi i fundit
3 725
 
Fshatari
13-12-2017 12:43
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
8 1,466
 
Pirati
25-11-2017 22:49
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
4 1,712
 
Robbery
09-11-2017 00:47
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
9 1,477
 
Fshatari
24-09-2017 16:48
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,287
 
drague
08-09-2017 10:08
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
10 2,989
 
Pirati
01-08-2017 11:14
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
0 960
 
Mandi
19-07-2017 10:47
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
3 1,156
 
Mandi
02-07-2017 21:45
nga Esther Shko tek postimi i fundit
11 2,436
 
Mandi
23-06-2017 19:30
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 818
Question
4x4
06-06-2017 23:45
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
74 8,748
 
Mandi
18-05-2017 16:07
nga par Shko tek postimi i fundit
9 1,441
 
Mandi
25-04-2017 22:58
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
1 1,260
 
Fshatari
21-04-2017 05:38
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 726
 
Fshatari
23-03-2017 13:49
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
2 1,063
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 216 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur