Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ekonomi & biznes
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Udhėtimet tuaja
26 750

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ekonomi & biznes Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Rex
09-05-2018 09:22
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
115 44,719
 
Rex
29-12-2016 14:11
nga Rex Shko tek postimi i fundit
87 33,027
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Rex
17-11-2016 10:08
nga par Shko tek postimi i fundit
54 26,237
 
Fshatari
05-03-2017 18:34
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
7 1,500
 
Mandi
14-01-2017 10:22
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
4 1,662
 
ODEON
11-01-2017 20:19
nga Rex Shko tek postimi i fundit
20 4,048
 
Fshatari
17-11-2016 09:20
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,786
 
Fshatari
16-11-2016 11:17
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,346
Exclamation
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. rrėqebull
26-10-2016 22:34
nga rrėqebull Shko tek postimi i fundit
161 39,671
 
drague
26-10-2016 14:38
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
8 2,195
 
Fshatari
15-10-2016 16:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 1,582
 
Mandi
06-10-2016 18:53
nga IronMan Shko tek postimi i fundit
1 1,406
 
Fshatari
05-10-2016 17:03
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
2 1,310
 
Mandi
21-09-2016 20:57
nga drague Shko tek postimi i fundit
11 1,964
 
Mandi
19-07-2016 23:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 2,476
Talking
Ragnar
11-07-2016 21:21
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
69 12,313
 
Fshatari
10-07-2016 17:12
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,301
 
Mandi
24-06-2016 20:47
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,547
 
baaroar
23-06-2016 03:01
nga murik Shko tek postimi i fundit
4 3,037
 
Mandi
03-05-2016 16:45
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
1 1,906
 
Fshatari
24-04-2016 19:45
nga ALSh Shko tek postimi i fundit
6 1,558
 
Mandi
19-04-2016 18:39
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 1,286
 
ODEON
17-04-2016 09:26
nga lenci Shko tek postimi i fundit
22 3,329
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 80 of 216 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur