Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
04-07-2019 18:04
nga par Shko tek postimi i fundit
641 133,031
 
edlin
27-12-2017 17:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 116,620
 
lind
23-07-2016 11:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 40,967
 
cool_shqype
13-06-2018 15:59
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
15 2,122
 
Edvin83
13-06-2018 15:58
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
0 372
 
cool_shqype
11-06-2018 14:47
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 476
 
Onyx
11-06-2018 10:21
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 549
 
drague
08-06-2018 17:22
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
8 1,614
 
par
08-06-2018 10:11
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
275 16,200
 
cool_shqype
07-06-2018 18:46
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 731
 
cool_shqype
05-06-2018 14:42
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
2 878
 
par
05-06-2018 12:53
nga par Shko tek postimi i fundit
1 415
 
cool_shqype
04-06-2018 23:19
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 924
 
Gi de Masha
27-05-2018 15:40
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
83 5,473
 
drague
24-05-2018 07:21
nga Frank Shko tek postimi i fundit
11 702
 
BLEDI_SH
23-05-2018 20:02
nga Rex Shko tek postimi i fundit
41 7,545
 
Kastrioti1443
23-05-2018 12:10
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 552
 
Onyx
22-05-2018 21:30
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
17 1,399
 
Akrepi
21-05-2018 17:29
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
3 673
 
cool_shqype
21-05-2018 16:32
nga The Illyrian Warrior Shko tek postimi i fundit
77 6,860
 
cool_shqype
21-05-2018 16:03
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
27 2,590
 
cool_shqype
17-05-2018 16:22
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
18 2,142
 
Ragnar
14-05-2018 00:17
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
35 5,734
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 201 to 220 of 1951 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur