Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
04-07-2019 18:04
nga par Shko tek postimi i fundit
641 132,856
 
edlin
27-12-2017 17:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 116,491
 
lind
23-07-2016 11:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 40,894
 
Mano
10-06-2019 14:24
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
3 101
 
juke
08-06-2019 21:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
52 951
 
Vlerėsimi  i temave: 5 vota, 4.20 mesatarja. Llapi
07-06-2019 16:06
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
51 20,662
 
Viking
07-06-2019 08:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
81 1,881
 
BABA nga DURRSI
03-06-2019 19:32
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
112 1,841
 
Fshatari
03-06-2019 08:06
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
42 1,947
 
Duaje Siveten
03-06-2019 00:02
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
94 1,676
 
Ragnar
30-05-2019 10:56
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
24 449
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Fshatari
29-05-2019 09:00
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
45 821
 
cool_shqype
27-05-2019 16:26
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
117 1,601
 
Mandi
27-05-2019 00:33
nga Rex Shko tek postimi i fundit
93 2,012
 
Fshatari
23-05-2019 10:36
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 81
 
Mandi
23-05-2019 01:18
nga magnus Shko tek postimi i fundit
278 6,277
 
Mandi
22-05-2019 17:14
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
22 684
 
Mandi
19-05-2019 08:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 1,220
 
Fshatari
18-05-2019 14:08
nga edlin Shko tek postimi i fundit
27 434
 
King Bardhyl
18-05-2019 13:10
nga Rex Shko tek postimi i fundit
2 144
 
legjenda
13-05-2019 20:19
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
5 157
 
legjenda
13-05-2019 20:16
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
0 550
 
legjenda
13-05-2019 07:44
nga Socio Shko tek postimi i fundit
4 179
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 1951 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur