Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
04-07-2019 18:04
nga par Shko tek postimi i fundit
641 133,027
 
edlin
27-12-2017 17:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 116,619
 
lind
23-07-2016 11:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 40,967
 
Onyx
12-05-2019 18:26
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
27 511
 
Fshatari
11-05-2019 22:38
nga Zana Shko tek postimi i fundit
6 192
 
legjenda
11-05-2019 20:44
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
41 716
 
Akrepi
10-05-2019 20:10
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
50 963
 
Onyx
10-05-2019 19:50
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
5 156
 
Duaje Siveten
10-05-2019 17:03
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
5 144
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
10-05-2019 14:22
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
46 7,129
 
legjenda
09-05-2019 08:56
nga Rex Shko tek postimi i fundit
3 92
 
legjenda
08-05-2019 21:24
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
0 48
 
Onyx
08-05-2019 11:04
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
3 206
 
Llapi
07-05-2019 10:43
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
16 1,506
 
Gi de Masha
03-05-2019 07:46
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
4 109
 
Baki
02-05-2019 18:54
nga magnus Shko tek postimi i fundit
211 5,548
 
Kastrioti1443
26-04-2019 19:37
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
37 751
 
Llapi
26-04-2019 11:45
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
4 146
 
Lina
23-04-2019 09:21
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 118
 
Lina
23-04-2019 09:17
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 58
 
Mandi
22-04-2019 18:17
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
9 376
 
Lina
22-04-2019 12:16
nga Lina Shko tek postimi i fundit
0 106
 
Kastrioti1443
21-04-2019 17:14
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
16 509
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 1951 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur