Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
04-07-2019 18:04
nga par Shko tek postimi i fundit
641 133,031
 
edlin
27-12-2017 17:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 116,620
 
lind
23-07-2016 11:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 40,967
 
Mandi
19-04-2019 17:10
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
113 2,735
 
Baki
15-04-2019 22:29
nga Baki Shko tek postimi i fundit
2 167
 
Kastrioti1443
15-04-2019 18:27
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
7 187
 
Kastrioti1443
14-04-2019 17:11
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 107
 
Gi de Masha
11-04-2019 18:50
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
6 731
 
Mandi
10-04-2019 18:52
nga par Shko tek postimi i fundit
20 384
 
Mano
09-04-2019 16:40
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
2 120
 
Mandi
06-04-2019 14:08
nga par Shko tek postimi i fundit
12 307
 
ODEON
03-04-2019 21:54
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
26 3,633
 
Kastrioti1443
02-04-2019 11:31
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
38 1,418
 
Mandi
31-03-2019 15:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 530
 
Kastrioti1443
25-03-2019 15:55
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
2 184
 
Pirati
24-03-2019 13:52
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
53 2,024
 
Kastrioti1443
22-03-2019 20:36
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
3 157
 
Gi de Masha
21-03-2019 08:18
nga drague Shko tek postimi i fundit
5 163
 
Gi de Masha
21-03-2019 01:32
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 111
 
cool_shqype
19-03-2019 19:30
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
8 395
 
legjenda
19-03-2019 16:01
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
13 2,203
 
Gi de Masha
16-03-2019 21:20
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
7 404
 
Gi de Masha
15-03-2019 23:49
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 80
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 80 of 1951 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur