Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
04-07-2019 18:04
nga par Shko tek postimi i fundit
641 133,027
 
edlin
27-12-2017 17:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 116,619
 
lind
23-07-2016 11:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 40,967
 
Mandi
19-05-2011 22:48
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
32 11,103
 
shoku_tanku
16-05-2011 13:17
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
18 3,376
 
peshkaqeni33
15-05-2011 09:31
nga Saura Shko tek postimi i fundit
65 14,090
 
daniel00
02-05-2011 17:33
nga USA NR1 Shko tek postimi i fundit
17 9,930
 
peshkaqeni33
14-04-2011 02:39
nga Esther Shko tek postimi i fundit
14 2,572
 
Mandi
07-04-2011 22:38
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
10 2,481
 
Esther
25-03-2011 14:34
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
1 1,301
 
Kryeplaku
16-03-2011 22:19
nga AAO Shko tek postimi i fundit
91 9,467
 
daniel00
04-03-2011 11:25
nga Jeta Shko tek postimi i fundit
40 9,003
Post
SEa
03-03-2011 20:49
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
1 1,176
 
Lela
20-02-2010 20:36
nga SubZ Shko tek postimi i fundit
4 2,612
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1941 to 1951 of 1951 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur