Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Informatika

Sisteme operative Windows, Mac, Linux, FreeBSD etj...

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Sisteme operative
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gjithēka mbi Windows shkarkime programesh etj.
nga ﴾®﴿
29-08-2019 16:22 Shko tek postimi i fundit
38 158
Gjithēka mbi sistemet operative.
9 134

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Sisteme operative Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
lonely_lion
31-10-2019 06:55
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 80
 
Aaroni
04-07-2019 06:36
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
3 2,552
 
lonely_lion
05-03-2018 09:50
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 2,551
 
lonely_lion
21-11-2017 11:27
nga edlin Shko tek postimi i fundit
14 4,731
 
lale
31-08-2016 20:06
nga hax0r Shko tek postimi i fundit
1 2,354
 
Pirati
21-02-2016 00:32
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
4 2,991
 
Vinjol
12-12-2015 23:44
nga Vinjol Shko tek postimi i fundit
3 2,488
 
ODEON
06-06-2015 00:47
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
2 2,223
Exclamation
gurax
02-11-2014 17:06
nga gurax Shko tek postimi i fundit
6 2,337
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 9 of 9 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur