Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Superman
02-07-2019 06:58
nga drague Shko tek postimi i fundit
13 7,278
 
kanina
03-01-2019 16:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 34,556
 
Superman
09-01-2018 19:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 18,993
 
lonely_lion
22-11-2019 19:47
nga Linda Shko tek postimi i fundit
11 12
 
Gi de Masha
22-11-2019 19:36
nga Zana Shko tek postimi i fundit
36 809
 
Mano
22-11-2019 15:36
nga Mano Shko tek postimi i fundit
6 68
 
Duaje Siveten
15-11-2019 17:15
nga Adea Shko tek postimi i fundit
30 728
 
Mandi
14-11-2019 19:26
nga Adea Shko tek postimi i fundit
24 639
 
Mano
11-11-2019 20:04
nga Mano Shko tek postimi i fundit
36 631
 
Rrjeti
10-11-2019 12:05
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
4 220
 
Gi de Masha
09-11-2019 18:50
nga ana_gend Shko tek postimi i fundit
52 935
 
Gi de Masha
08-11-2019 16:35
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 83
 
Mandi
07-11-2019 23:43
nga Mano Shko tek postimi i fundit
7 146
 
Kastrioti1443
07-11-2019 22:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
14 1,078
 
Mandi
06-11-2019 17:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
74 1,350
 
Fshatari
05-11-2019 11:52
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 114
 
Fshatari
04-11-2019 09:28
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
54 1,132
 
Gi de Masha
02-11-2019 09:13
nga edlin Shko tek postimi i fundit
8 276
 
Fshatari
27-10-2019 20:43
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
4 173
 
Fshatari
26-10-2019 09:13
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
2 97
 
Fshatari
21-10-2019 18:31
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
1 93
 
Mandi
20-10-2019 19:41
nga kanina Shko tek postimi i fundit
27 540
 
Gi de Masha
14-10-2019 22:36
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
20 5,600
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1044 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur