Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Informatika Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Informatika
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Windows, Mac, Linux, FreeBSD etj...
56 334
Gjithēka mbi Windows shkarkime programesh etj.
nga ﴾®﴿
29-08-2019 16:22 Shko tek postimi i fundit
38 158
Gjithēka mbi sistemet operative.
9 134

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Informatika Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Fehmikaciu
26-11-2014 09:24
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
178 85,518
 
lonely_lion
31-10-2019 08:18
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
4 192
 
Rrjeti
05-10-2019 16:26
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
34 34,363
 
ODEON
22-09-2019 13:02
nga Rudolf89 Shko tek postimi i fundit
308 46,561
 
Onyx
21-09-2019 11:41
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
7 372
 
Rex
09-08-2019 12:47
nga drague Shko tek postimi i fundit
96 2,000
 
ad ifixit
29-07-2019 22:20
nga ad ifixit Shko tek postimi i fundit
0 243
 
_MALSORI_
27-07-2019 18:29
nga edlin Shko tek postimi i fundit
19 3,038
Post
SEa
05-07-2019 00:57
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
5 1,422
 
Fshatari
02-06-2019 10:35
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 241
 
Mandi
29-05-2019 15:11
nga Viking Shko tek postimi i fundit
3 307
Smile
Unreal side
18-05-2019 01:19
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
3 400
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
14-03-2019 23:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 514
 
ad ifixit
09-03-2019 17:33
nga ad ifixit Shko tek postimi i fundit
0 253
 
magnus
08-03-2019 17:32
nga magnus Shko tek postimi i fundit
10 301
 
ad ifixit
01-03-2019 21:16
nga ad ifixit Shko tek postimi i fundit
0 270
 
ad ifixit
28-02-2019 16:18
nga ad ifixit Shko tek postimi i fundit
0 217
 
ad ifixit
23-02-2019 09:53
nga ad ifixit Shko tek postimi i fundit
0 238
 
ad ifixit
23-02-2019 00:00
nga ad ifixit Shko tek postimi i fundit
0 175
 
ad ifixit
22-02-2019 23:59
nga ad ifixit Shko tek postimi i fundit
0 151
 
ad ifixit
22-02-2019 23:57
nga ad ifixit Shko tek postimi i fundit
0 144
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 425 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur