Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Votime dhe sondazhe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema Renditje nė rritje / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
28-08-2019 19:00
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
170 47,932
 
Llapi
18-12-2012 07:39
nga Brari Shko tek postimi i fundit
40 5,698
Sondazh
Kryeplaku
19-12-2018 20:19
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
644 70,326
Sondazh
Biohazard
15-11-2014 20:06
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
126 18,973
Sondazh
Alkoma
21-06-2015 16:44
nga AAO Shko tek postimi i fundit
26 6,161
Sondazh
baaroar
02-05-2013 13:21
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
23 3,684
 
Duaje Siveten
22-01-2014 13:42
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
115 17,137
Sondazh
Beaute
01-03-2016 17:42
nga Universal Shko tek postimi i fundit
10 3,458
Sondazh
Esther
21-09-2011 01:38
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
26 10,408
Sondazh
Alkoma
22-03-2011 18:54
nga Endri_UCK Shko tek postimi i fundit
26 7,488
Sondazh
Pirro PRIFTI
02-09-2011 09:52
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
6 2,438
Sondazh
Alkoma
30-03-2011 17:19
nga USA NR1 Shko tek postimi i fundit
34 6,690
Sondazh
drague
07-12-2013 13:28
nga IronMan Shko tek postimi i fundit
18 3,900
Sondazh
Alkoma
25-03-2011 13:59
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
13 2,310
Sondazh
Kulla
22-01-2012 21:34
nga Kulla Shko tek postimi i fundit
43 10,131
Sondazh
Superman
03-06-2014 16:17
nga drague Shko tek postimi i fundit
57 9,391
Sondazh
Drinalt
11-10-2015 19:29
nga bindi Shko tek postimi i fundit
30 7,129
Sondazh
Duaje Siveten
21-03-2013 20:00
nga liu nushit Shko tek postimi i fundit
48 11,419
Sondazh
Alkoma
08-02-2015 21:33
nga bindi Shko tek postimi i fundit
66 13,170
 
Elian70
26-09-2019 22:36
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
114 9,837
Sondazh
Sondazh: A jeni fetarė apo jo? (Temė me shumė faqe 1 2)
Edvin83
24-08-2019 14:22
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
37 7,223
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 128 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur