Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 520

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Renditje nė rritje Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 09:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 12,415
 
Heily
24-10-2018 08:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
22 19,394
 
BATO
12-01-2018 19:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 43,636
 
BATO
05-01-2018 11:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 26,817
 
Vlerėsimi i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
12-09-2012 23:56
nga kermilli Shko tek postimi i fundit
3 1,911
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. magnus
01-09-2012 16:26
nga magnus Shko tek postimi i fundit
0 1,615
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
11-09-2012 20:54
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,199
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
14-03-2013 15:31
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
5 3,223
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
27-10-2012 01:53
nga magnus Shko tek postimi i fundit
20 5,851
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
25-09-2012 07:38
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
64 6,751
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BARAT
27-03-2019 12:45
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
48 15,331
Smile
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. iDeA
23-04-2014 18:42
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
418 34,461
Sondazh
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. J-W
17-09-2018 21:05
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
80 9,279
 
Vlerėsimi i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. BATO
12-10-2013 02:47
nga BATO Shko tek postimi i fundit
243 67,629
 
Vlerėsimi i temave: 3 vota, 4.00 mesatarja. J-W
17-02-2014 19:54
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
536 86,264
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mano
06-10-2018 13:11
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
729 147,055
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Kallmeti
09-07-2016 14:33
nga kurravica Shko tek postimi i fundit
14 20,945
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. vergogc
08-03-2014 07:15
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
4 4,053
 
Vlerėsimi i temave: 2 vota, 2.00 mesatarja. kreksi
08-05-2014 00:40
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
149 26,347
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 2.00 mesatarja. Ganimet
12-08-2018 00:46
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
152 29,991
 
Vlerėsimi i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. Mano
20-03-2013 13:40
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
914 197,326
Lightbulb
Vlerėsimi i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. illyrianboyful
15-05-2019 15:56
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
551 82,276
 
Fshatari
22-12-2017 00:19
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
5 4,765
 
Fshatari
14-04-2017 12:54
nga mia@ Shko tek postimi i fundit
2 1,921
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 213 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur