Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Ēėshtja kombėtare Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ēėshtja kombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gjithēka mbi figurat e ndritura Kombėtarė Shqipėtare...
nga Llapi
10-08-2019 15:01 Shko tek postimi i fundit
77 2,210

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ēėshtja kombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Renditje nė rritje Shikime
 
Nderi
13-05-2019 22:53
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
330 35,496
 
Llapi
02-06-2019 09:56
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
322 15,175
 
LinuxoiD
11-08-2014 20:27
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
305 40,241
 
BLEDI_SH
03-12-2015 13:34
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
292 37,779
 
Fehmikaciu
11-09-2014 21:02
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
278 42,642
 
Llapi
15-04-2016 00:02
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
260 45,251
Sondazh
BLEDI_SH
21-10-2014 19:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
196 19,240
 
Rex
27-04-2013 20:29
nga farang Shko tek postimi i fundit
191 27,318
 
Llapi
12-07-2019 18:01
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
169 47,043
 
Kastrioti1443
21-11-2018 19:56
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
165 22,050
 
Kastrioti1443
18-05-2016 23:33
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
161 16,918
 
BLEDI_SH
08-02-2014 13:25
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
159 17,385
 
Fshatari
04-04-2019 11:25
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
152 18,725
Lightbulb
BARAT
15-12-2014 22:32
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
150 23,119
 
Poeti
09-07-2014 22:51
nga Hylltar Shko tek postimi i fundit
149 15,397
 
Rex
15-08-2013 19:49
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
147 16,368
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. iDeA
18-03-2014 01:57
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
145 18,388
 
Gon!
10-01-2014 18:43
nga ZET Shko tek postimi i fundit
139 18,872
 
Mandi
01-02-2014 17:56
nga the admiral Shko tek postimi i fundit
132 13,164
 
NosFeratu
26-04-2014 19:08
nga Superman Shko tek postimi i fundit
132 12,874
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 657 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur