Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Shkenca dhe jeta

Zhvillime, Teknologji tė Reja Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Zhvillime, Teknologji tė Reja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Mandi
17-08-2015 07:08
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
7 3,328
 
Mandi
27-07-2015 04:22
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
1 1,919
 
Nova_Design
05-04-2015 05:05
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
0 2,357
 
ODEON
28-03-2015 22:16
nga Zana Shko tek postimi i fundit
9 3,192
 
Mr. E
28-03-2015 16:41
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
1 1,884
 
Mr. E
24-03-2015 12:47
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
0 1,709
 
ODEON
03-03-2015 19:49
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
0 1,302
 
Mandi
23-01-2015 22:53
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
7 4,612
 
Mandi
29-11-2014 18:57
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 3,538
 
Health
25-11-2014 21:25
nga Zana Shko tek postimi i fundit
1 1,853
 
Mr. E
31-08-2014 19:00
nga Zana Shko tek postimi i fundit
1 2,048
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 31 of 31 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur