Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ekonomi & biznes
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Udhėtimet tuaja
nga Adea
20-11-2019 16:00 Shko tek postimi i fundit
26 762

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ekonomi & biznes Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Rex
09-05-2018 10:22
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
115 49,293
 
Rex
29-12-2016 15:11
nga Rex Shko tek postimi i fundit
87 35,102
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Rex
17-11-2016 11:08
nga par Shko tek postimi i fundit
54 28,363
 
iDeA
01-12-2011 14:18
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
0 1,131
 
Esther
22-11-2011 17:55
nga HELEN OF TROY Shko tek postimi i fundit
12 3,606
 
Esther
20-05-2011 16:07
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
11 2,159
 
Esther
13-05-2011 05:12
nga Esther Shko tek postimi i fundit
0 1,321
 
Chanel
20-04-2011 05:22
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
11 3,516
 
HELEN OF TROY
19-03-2011 19:23
nga HELEN OF TROY Shko tek postimi i fundit
0 1,630
 
Mikullovci
18-03-2011 23:39
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
9 4,346
 
baaroar
09-03-2011 14:22
nga baaroar Shko tek postimi i fundit
0 1,848
 
baaroar
09-03-2011 14:14
nga baaroar Shko tek postimi i fundit
0 2,003
 
baaroar
08-03-2011 14:57
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
3 1,645
 
Chanel
04-03-2011 17:13
nga Chanel Shko tek postimi i fundit
0 1,423
Sondazh
Chanel
03-03-2011 21:47
nga baaroar Shko tek postimi i fundit
2 5,466
 
baaroar
03-03-2011 04:38
nga INFINITY Shko tek postimi i fundit
1 1,322
 
baaroar
03-03-2011 04:29
nga INFINITY Shko tek postimi i fundit
1 1,722
 
baaroar
02-03-2011 13:35
nga baaroar Shko tek postimi i fundit
0 1,446
 
baaroar
28-02-2011 21:23
nga baaroar Shko tek postimi i fundit
0 1,401
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 201 to 216 of 216 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur