Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Futbolli
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga SystemA
14-06-2019 23:50 Shko tek postimi i fundit
14 3,722
Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2
nga SystemA
19-05-2019 15:05 Shko tek postimi i fundit
14 911

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Futbolli Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Renditje nė rritje Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
01-07-2019 11:30
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
675 84,393
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BLEDI_SH
13-10-2015 14:11
nga unreal Shko tek postimi i fundit
321 48,110
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Orjana
15-10-2017 13:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 5,270
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BlueBaron
19-08-2019 15:09
nga par Shko tek postimi i fundit
637 93,933
Thumbs up
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. hax0r
28-04-2018 19:54
nga drague Shko tek postimi i fundit
1,002 131,350
 
Alkoma
10-12-2015 19:46
nga Rex Shko tek postimi i fundit
45 10,629
 
Ragnar
14-12-2015 13:12
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 1,229
 
Mr. E
20-12-2015 19:21
nga unreal Shko tek postimi i fundit
1 1,159
 
Mr. E
14-01-2016 00:28
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
13 3,168
 
Vinjol
14-01-2016 14:48
nga Vinjol Shko tek postimi i fundit
3 1,280
 
drague
16-01-2016 16:09
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
10 2,430
 
Mr. E
30-03-2016 16:02
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
10 2,581
 
3d1
26-03-2016 12:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 3,226
 
Akrepi
04-04-2016 13:03
nga Universal Shko tek postimi i fundit
3 1,886
 
Mr. E
09-05-2016 10:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 2,954
 
drague
11-05-2016 18:36
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
14 2,761
 
Mandi
04-08-2016 20:04
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
13 2,816
 
Mandi
09-10-2016 17:44
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
39 7,541
 
Ragnar
13-11-2016 08:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 1,725
 
Tema ėshtė lėvizur: Liga e Kampioneve 2015/2016
lind
- - -
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 237 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur