Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arkeologji / Antropologji Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Renditje nė rritje Shikime
 
ZET
30-05-2019 12:23
nga magnus Shko tek postimi i fundit
792 96,920
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 4.67 mesatarja. ZET
17-10-2019 23:29
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
667 142,513
 
fegi
12-05-2016 02:30
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
226 64,180
 
fegi
29-10-2019 05:47
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
171 53,330
 
LinuxoiD
11-05-2014 19:09
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
113 34,233
 
ZET
30-03-2019 23:54
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
99 9,287
 
fegi
31-08-2014 20:12
nga fegi Shko tek postimi i fundit
98 16,492
 
iDeA
15-07-2018 20:15
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
93 23,703
 
Mandi
27-05-2014 12:22
nga bizbal Shko tek postimi i fundit
90 12,695
 
Altin Kocaqi
13-11-2016 06:08
nga Altin Kocaqi Shko tek postimi i fundit
82 24,111
 
ZET
05-02-2016 23:41
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
81 34,497
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.00 mesatarja. Ice
22-08-2019 22:34
nga Ice Shko tek postimi i fundit
78 2,250
 
Xhemajl Gashi
28-06-2015 17:27
nga Xhemajl Gashi Shko tek postimi i fundit
67 29,972
 
ZET
06-11-2017 07:19
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
62 19,719
 
ZET
08-03-2019 00:00
nga murik Shko tek postimi i fundit
61 10,246
 
Ajnej
04-10-2014 12:42
nga Albpelasgian Shko tek postimi i fundit
48 13,885
 
BARAT
08-07-2019 05:52
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
48 28,507
 
kreksi
12-07-2015 19:58
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
48 8,956
 
Mandi
01-02-2019 18:02
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
47 5,677
 
Mandi
29-09-2018 13:03
nga r.th. Shko tek postimi i fundit
43 17,153
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 256 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur