Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Letėrsia shqiptare Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Letėrsia shqiptare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
14-11-2018 19:13 Shko tek postimi i fundit
125 990
31 1,330

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsia shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi i temave: 6 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
06-11-2018 02:05
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
360 64,812
 
Vlerėsimi i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. mondsha
16-03-2018 09:01
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
375 56,578
 
Vlerėsimi i temave: 5 vota, 5.00 mesatarja. Agim Metbala
29-08-2015 08:35
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
1,059 78,888
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Morrison
06-08-2014 01:22
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 9,953
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
06-11-2012 08:22
nga Regina Shko tek postimi i fundit
1,005 80,801
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
15-12-2018 17:28
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
922 59,537
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Sopoti
15-12-2018 16:28
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
182 17,482
 
Njazi
15-12-2018 11:46
nga Njazi Shko tek postimi i fundit
201 14,052
 
DeuS
11-12-2018 09:17
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
4 8,803
 
ChocolatE_DiamonD
09-12-2018 19:45
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
454 59,671
 
Eden
09-12-2018 19:30
nga zigur Shko tek postimi i fundit
215 17,706
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
04-12-2018 18:56
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
144 16,915
 
Erdhi Dimri
02-12-2018 01:01
nga Erdhi Dimri Shko tek postimi i fundit
20 512
 
Erdhi Dimri
29-11-2018 19:46
nga Erdhi Dimri Shko tek postimi i fundit
42 608
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Viking
29-11-2018 18:24
nga Viking Shko tek postimi i fundit
59 8,084
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. DeuS
19-11-2018 04:35
nga Eleonore Shko tek postimi i fundit
44 16,259
 
Lea
18-11-2018 19:28
nga Lea Shko tek postimi i fundit
40 2,620
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Erdhi Dimri
09-11-2018 09:41
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
13 454
 
drague
29-10-2018 09:18
nga Adea Shko tek postimi i fundit
127 12,404
 
Onyx
28-10-2018 21:22
nga ron Shko tek postimi i fundit
21 1,261
 
ODEON
27-10-2018 20:51
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
15 1,950
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Sopoti
22-10-2018 20:47
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
63 4,817
 
the admiral
13-10-2018 18:10
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
966 90,812
 
cool_shqype
12-10-2018 18:40
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
5 463
 
Elian70
12-10-2018 00:23
nga Performer Shko tek postimi i fundit
100 3,346
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 240 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur