Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
13-12-2018 10:21
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
933 67,498
 
Gi de Masha
14-12-2018 02:17
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
55 1,968
 
Gi de Masha
14-12-2018 00:53
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
594 3,749
 
Gi de Masha
14-12-2018 00:45
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
672 46,249
 
Lea
14-12-2018 00:26
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
480 4,408
 
Lea
13-12-2018 22:29
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
56 898
 
Rexhina
13-12-2018 20:52
nga Linda Shko tek postimi i fundit
275 6,692
 
Tema ėshtė lėvizur: Pytje pergjigje
Lea
- - -
 
Beast
13-12-2018 18:49
nga Viking Shko tek postimi i fundit
121 2,313
 
SystemA
13-12-2018 17:49
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
139 3,379
 
thirsty
13-12-2018 14:31
nga WALCHIRIA Shko tek postimi i fundit
508 7,518
 
Rexhina
12-12-2018 12:51
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
568 15,332
 
Rexhina
11-12-2018 13:43
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
260 17,049
 
Leaf
10-12-2018 22:42
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
7 216
Sondazh
Gi de Masha
10-12-2018 18:24
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 37
 
Rexhina
08-12-2018 07:18
nga drague Shko tek postimi i fundit
590 16,836
 
Gi de Masha
07-12-2018 21:47
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
34 656
 
Edamame
06-12-2018 20:39
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
9 168
 
Tema ėshtė lėvizur: Cfare ju ka bere pershtypje !!!V2
cool_shqype
- - -
 
Gi de Masha
04-12-2018 23:54
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
75 3,807
 
Mistrece
04-12-2018 21:44
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
1,000 25,457
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 647 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur