Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Kinematografia
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.
nga busavata
04-05-2017 22:35 Shko tek postimi i fundit
17 80

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Kinematografia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema Renditje nė rritje / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime
 
Leaf
13-11-2014 14:31
nga Mano Shko tek postimi i fundit
9 1,112
 
Onyx
30-03-2019 11:35
nga Viking Shko tek postimi i fundit
1 277
 
Gi de Masha
23-08-2019 01:46
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
6 175
 
YOKO
24-03-2018 16:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
44 11,145
 
busavata
02-11-2017 12:21
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
3 1,775
 
Onyx
29-03-2019 20:12
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 167
 
Loreal
05-01-2015 15:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
76 6,085
 
busavata
13-04-2013 15:45
nga busavata Shko tek postimi i fundit
2 1,410
 
Angel69
10-06-2017 21:36
nga Performer Shko tek postimi i fundit
10 2,086
 
Akrepi
23-11-2015 02:01
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
13 1,954
Wink
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. KAY
22-05-2019 11:04
nga Viking Shko tek postimi i fundit
247 22,661
 
LinuxoiD
29-08-2012 14:33
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
5 2,746
 
YOKO
13-02-2013 03:18
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
6 1,276
 
Leaf
06-03-2016 19:31
nga drague Shko tek postimi i fundit
7 2,940
 
Lano
14-03-2015 19:29
nga Lano Shko tek postimi i fundit
0 655
 
Aki
16-02-2018 03:32
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
14 2,317
 
YOKO
27-06-2013 17:32
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 2,028
 
legjenda
20-08-2014 01:47
nga Kulpra Shko tek postimi i fundit
8 1,400
 
Frank
23-06-2018 11:51
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
155 10,314
 
PuffetiNa
11-03-2016 14:29
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
20 10,933
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 168 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur