Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Ortodoks Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ortodoks Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Renditje nė rritje Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime
 
BLEDI_SH
21-10-2014 21:25
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
70 19,875
 
Davidi
28-04-2016 16:29
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
552 73,374
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. legjenda
23-05-2017 17:48
nga juke Shko tek postimi i fundit
64 29,045
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. ilia spiro
23-07-2012 02:49
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
30 11,917
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. ilia spiro
23-12-2012 19:09
nga kermilli Shko tek postimi i fundit
25 4,179
 
ilia spiro
16-09-2014 07:22
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
145 23,710
 
ilia spiro
23-09-2014 08:19
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
56 6,180
 
Mandi
28-03-2015 16:29
nga light Shko tek postimi i fundit
100 21,935
 
Davidi
23-09-2014 08:27
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
2 1,632
 
Seminarist
24-12-2014 00:54
nga Seminarist Shko tek postimi i fundit
1 1,311
 
Seminarist
27-12-2014 15:09
nga baaroar Shko tek postimi i fundit
2 2,575
 
kermilli
25-12-2014 19:27
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
15 3,603
 
Leaf
06-01-2015 15:41
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
0 1,940
 
CERMENIKASI
30-11-2015 22:56
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
7 4,148
 
Leaf
14-04-2015 17:39
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
56 10,659
 
Mandi
13-04-2015 07:53
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 2,049
 
Leaf
06-12-2015 13:48
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1 4,865
 
ajzberg
23-12-2015 18:51
nga ajzberg Shko tek postimi i fundit
17 2,918
 
Leaf
03-01-2016 09:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 3,132
 
BARAT
29-01-2016 13:34
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
9 4,101
 
Gon!
12-02-2016 14:48
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
62 12,170
 
ilia spiro
10-10-2016 14:23
nga Mano Shko tek postimi i fundit
6 3,195
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 118 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur