Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Informatika Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Informatika
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Windows, Mac, Linux, FreeBSD etj...
nga ﴾®﴿
29-08-2019 15:22 Shko tek postimi i fundit
55 333
Gjithēka mbi Windows shkarkime programesh etj.
nga ﴾®﴿
29-08-2019 15:22 Shko tek postimi i fundit
38 158
Gjithēka mbi sistemet operative.
9 134

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Informatika Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Fehmikaciu
26-11-2014 08:24
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
178 82,755
 
Mandi
09-02-2009 03:40
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,928
 
Mandi
24-02-2009 15:15
nga Beko Shko tek postimi i fundit
2 2,142
 
r00t
15-09-2009 17:17
nga r00t Shko tek postimi i fundit
0 1,690
 
ArmageddoN
23-10-2009 01:33
nga Mikela Shko tek postimi i fundit
2 1,589
Post
Alb_LoVeR
11-11-2009 07:40
nga Alb_LoVeR Shko tek postimi i fundit
0 1,602
Thumbs up
Alb_LoVeR
11-11-2009 07:42
nga Alb_LoVeR Shko tek postimi i fundit
0 1,707
Arrow
Alb_LoVeR
11-11-2009 07:44
nga Alb_LoVeR Shko tek postimi i fundit
0 1,532
 
Alb_LoVeR
11-11-2009 07:57
nga Alb_LoVeR Shko tek postimi i fundit
0 1,637
Thumbs up
Alb_LoVeR
11-11-2009 07:58
nga Alb_LoVeR Shko tek postimi i fundit
0 1,423
 
Cun_Tirone
02-01-2010 11:34
nga r00t Shko tek postimi i fundit
3 1,840
 
Mandi
17-01-2010 18:24
nga Alb_LoVeR Shko tek postimi i fundit
1 1,613
Arrow
Alb_LoVeR
31-01-2010 14:27
nga Alb_LoVeR Shko tek postimi i fundit
0 1,651
 
Forum-Al
19-02-2010 14:44
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 1,356
 
Forum-Al
19-02-2010 14:44
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 1,133
 
Forum-Al
19-02-2010 14:44
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 1,339
 
Forum-Al
19-02-2010 14:44
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 969
 
Forum-Al
19-02-2010 14:44
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 1,265
 
Forum-Al
19-02-2010 14:44
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 1,156
 
Forum-Al
19-02-2010 14:44
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 1,071
 
Forum-Al
19-02-2010 14:44
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 1,316
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 424 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur