Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Informatika Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Informatika
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Windows, Mac, Linux, FreeBSD etj...
nga ﴾®﴿
29-08-2019 15:22 Shko tek postimi i fundit
55 333
Gjithēka mbi Windows shkarkime programesh etj.
nga ﴾®﴿
29-08-2019 15:22 Shko tek postimi i fundit
38 158
Gjithēka mbi sistemet operative.
9 134

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Informatika Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Fehmikaciu
26-11-2014 08:24
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
178 82,752
 
Bad_Teacher
17-11-2016 22:09
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
12 3,071
Post
Gjovi1234
30-08-2016 10:26
nga hax0r Shko tek postimi i fundit
2 1,638
 
arddi stars
21-07-2016 16:51
nga Universal Shko tek postimi i fundit
3 1,827
 
drague
13-06-2016 18:50
nga drague Shko tek postimi i fundit
105 23,165
 
Rexhina
24-05-2016 21:29
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
21 3,720
Post
Vinjol
22-05-2016 11:18
nga drague Shko tek postimi i fundit
7 2,680
 
ODEON
06-05-2016 11:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 1,266
 
ODEON
06-04-2016 17:50
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
0 1,543
 
lale
24-03-2016 22:06
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
1 1,073
 
drague
18-03-2016 22:55
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
24 5,021
 
ODEON
03-02-2016 06:17
nga Vinjol Shko tek postimi i fundit
1 1,385
 
4x4
16-01-2016 15:41
nga mia@ Shko tek postimi i fundit
11 2,907
 
Vinjol
16-01-2016 03:08
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
10 3,870
 
Ragnar
07-01-2016 13:58
nga r00t Shko tek postimi i fundit
1 1,522
 
Vinjol
27-12-2015 00:17
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
3 2,132
 
Vinjol
12-12-2015 22:53
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
3 1,545
 
Vinjol
12-12-2015 22:49
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
1 765
Post
Vinjol
12-12-2015 22:34
nga Vinjol Shko tek postimi i fundit
0 970
 
Vinjol
12-12-2015 22:05
nga Vinjol Shko tek postimi i fundit
0 2,004
Post
Vinjol
12-12-2015 21:54
nga Vinjol Shko tek postimi i fundit
2 2,313
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 424 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur