Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Informatika Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Informatika
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Windows, Mac, Linux, FreeBSD etj...
nga ﴾®﴿
29-08-2019 15:22 Shko tek postimi i fundit
55 333
Gjithēka mbi Windows shkarkime programesh etj.
nga ﴾®﴿
29-08-2019 15:22 Shko tek postimi i fundit
38 158
Gjithēka mbi sistemet operative.
9 134

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Informatika Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Fehmikaciu
26-11-2014 08:24
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
178 82,485
 
Vinjol
09-12-2015 20:44
nga Vinjol Shko tek postimi i fundit
0 1,610
 
rihatakud
09-12-2015 09:41
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
1 944
 
Vpn
Khaleesi
06-12-2015 10:46
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
8 2,311
 
ODEON
21-11-2015 14:34
nga kermilli Shko tek postimi i fundit
2 1,614
 
la_qi
07-11-2015 06:29
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
5 1,425
 
J-W
21-10-2015 16:25
nga J-W Shko tek postimi i fundit
2 1,727
 
Esther
20-09-2015 09:56
nga nigji Shko tek postimi i fundit
4 1,832
 
Mandi
01-08-2015 11:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 1,786
 
lenci
15-07-2015 12:30
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
3 1,424
 
Mandi
27-06-2015 20:04
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
7 2,321
 
Nova_Design
21-06-2015 13:15
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
5 1,899
 
_MALSORI_
15-05-2015 08:15
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
12 4,186
 
AXE
01-04-2015 14:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
13 3,056
 
gurax
08-03-2015 16:28
nga gurax Shko tek postimi i fundit
0 1,308
 
Fshatari
22-01-2015 00:38
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 3,489
 
lenci
02-01-2015 03:23
nga gurax Shko tek postimi i fundit
2 1,637
 
lind
06-12-2014 09:01
nga lind Shko tek postimi i fundit
0 854
 
Mandi
02-12-2014 01:48
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
6 2,542
Post
Algert
11-11-2014 00:07
nga Ema Shko tek postimi i fundit
29 11,484
 
Rex
29-10-2014 23:20
nga Rex Shko tek postimi i fundit
35 3,717
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 80 of 424 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur