Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga ZET
17-09-2019 02:36 Shko tek postimi i fundit
253 4,488
101 1,660
13 340
51 429
nga thirsty
06-09-2019 16:02 Shko tek postimi i fundit
48 1,960
27-08-2019 16:38 Shko tek postimi i fundit
7 1,058

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime Renditje nė rritje
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 2.67 mesatarja. r00t
10-08-2019 07:47
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
692 157,954
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
23-07-2019 01:22
nga ZET Shko tek postimi i fundit
555 151,641
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
02-06-2019 14:51
nga magnus Shko tek postimi i fundit
685 147,361
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
08-09-2019 22:04
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
460 135,092
 
50 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
01-09-2019 22:28
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
334 92,370
 
ZET
10-09-2019 05:10
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
180 73,085
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
15-05-2019 20:06
nga Rex Shko tek postimi i fundit
197 69,094
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga magnus Shko tek postimi i fundit
165 49,902
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
28-05-2019 00:05
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
44 34,075
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
28-07-2019 19:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
32 22,516
 
Albpelasgian
30-08-2019 20:20
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
26 12,628
 
BARAT
02-11-2018 18:51
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
7 10,423
 
Llapi
01-08-2018 09:32
nga drague Shko tek postimi i fundit
612 82,163
 
juke
05-08-2019 21:04
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
374 76,832
Exclamation
iDeA
11-11-2015 00:23
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
300 73,492
 
Mandi
12-10-2017 20:11
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
313 70,880
 
BARAT
21-01-2019 19:47
nga ZET Shko tek postimi i fundit
93 56,343
 
busavata
06-08-2018 15:11
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
124 53,170
 
Rrjeti
24-08-2019 19:59
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
349 53,133
 
Albpelasgian
19-10-2013 19:18
nga Albpelasgian Shko tek postimi i fundit
222 49,099
 
Ragnar
13-12-2016 11:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
368 45,812
 
Mano
28-07-2017 20:25
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
166 43,393
 
Mandi
16-11-2016 03:39
nga murik Shko tek postimi i fundit
411 42,236
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Albpelasgian
08-01-2019 07:24
nga murik Shko tek postimi i fundit
139 38,229
 
Altini
01-08-2015 10:46
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
390 37,366
 
Mano
19-12-2017 20:03
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
118 37,117
 
Kastrioti1443
09-04-2019 07:57
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
101 36,021
 
BARAT
09-12-2017 00:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
247 35,039
 
Mano
18-09-2019 18:15
nga Mano Shko tek postimi i fundit
238 34,004
 
Socio
25-12-2016 03:58
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
106 33,951
 
Dardan.Ks
09-02-2019 04:14
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
68 33,192
 
J-W
26-05-2013 11:50
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
70 32,749
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1006 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur