Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
14 1,249

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
13-12-2018 20:10
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
311 15,022
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
13-12-2018 09:02
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
475 22,147
 
kanina
21-11-2018 11:07
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
386 49,653
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
23-08-2017 00:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 7,758
 
Mandi
11-12-2018 00:14
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
602 100,167
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. gladiola
10-12-2018 08:53
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
241 18,666
 
Elian70
10-12-2018 08:52
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
24 947
 
Gi de Masha
07-12-2018 00:45
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 111
 
Viking
05-12-2018 14:59
nga Viking Shko tek postimi i fundit
84 1,384
 
Gi de Masha
03-12-2018 17:52
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
102 3,726
 
Firewall
02-12-2018 10:00
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
43 2,304
 
Duaje Siveten
26-11-2018 14:57
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 98
 
Erdhi Dimri
22-11-2018 04:54
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
43 1,316
 
Elian70
18-11-2018 18:22
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
5 165
 
Ragnar
13-11-2018 15:08
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
391 33,971
 
shoku_tanku
03-11-2018 21:47
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
44 849
 
Elian70
01-11-2018 19:52
nga ron Shko tek postimi i fundit
17 291
 
CarpeDiem
28-10-2018 10:34
nga Frank Shko tek postimi i fundit
6 1,432
 
Fshatari
26-10-2018 02:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 231
 
Elian70
23-10-2018 15:51
nga Adea Shko tek postimi i fundit
11 558
 
Akrepi
22-10-2018 19:55
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
201 5,884
 
ODEON
22-10-2018 08:26
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
56 3,480
 
Viking
19-10-2018 10:23
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
3 458
 
Leaf
10-10-2018 08:19
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
94 16,309
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 857 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur