Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
12-12-2018 09:49
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
929 66,860
 
Lea
12-12-2018 18:33
nga Venom Shko tek postimi i fundit
421 3,782
 
thirsty
12-12-2018 18:29
nga Lea Shko tek postimi i fundit
488 7,026
 
Lea
12-12-2018 18:29
nga Viking Shko tek postimi i fundit
884 5,979
 
Lea
12-12-2018 18:16
nga Viking Shko tek postimi i fundit
38 537
 
Gi de Masha
12-12-2018 12:53
nga Rimi. Shko tek postimi i fundit
502 3,085
 
Rexhina
12-12-2018 12:51
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
568 14,990
 
SystemA
11-12-2018 22:36
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
138 3,307
 
Rexhina
11-12-2018 21:54
nga Performer Shko tek postimi i fundit
260 6,347
 
Rexhina
11-12-2018 13:43
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
260 16,849
 
Leaf
10-12-2018 22:42
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
7 211
Sondazh
Gi de Masha
10-12-2018 18:24
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 33
 
Beast
10-12-2018 18:21
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
91 1,943
 
Rexhina
08-12-2018 07:18
nga drague Shko tek postimi i fundit
590 16,599
 
Gi de Masha
07-12-2018 21:47
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
34 643
 
Edamame
06-12-2018 20:39
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
9 165
 
Tema ėshtė lėvizur: Cfare ju ka bere pershtypje !!!V2
cool_shqype
- - -
 
Gi de Masha
04-12-2018 23:54
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
75 3,738
 
Mistrece
04-12-2018 21:44
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
1,000 25,137
 
Beast
04-12-2018 19:05
nga Performer Shko tek postimi i fundit
12 465
 
Onyx
04-12-2018 17:37
nga Meri Shko tek postimi i fundit
141 5,833
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 647 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur