Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arkeologji / Antropologji Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
ZET
06-10-2019 15:05
nga ZET Shko tek postimi i fundit
0 127
 
Mandi
02-10-2019 23:34
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
3 2,609
 
BARAT
30-09-2019 14:45
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
31 13,405
 
fegi
28-09-2019 00:56
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
168 52,560
 
King Bardhyl
25-09-2019 18:14
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
2 118
 
ZET
17-09-2019 02:36
nga ZET Shko tek postimi i fundit
2 336
 
Mandi
16-09-2019 18:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
16 3,043
 
Mandi
14-09-2019 08:59
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
1 119
 
Ice
24-08-2019 23:55
nga Ice Shko tek postimi i fundit
12 297
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.00 mesatarja. Ice
22-08-2019 21:34
nga Ice Shko tek postimi i fundit
78 2,084
 
BARAT
27-07-2019 09:53
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
26 11,294
 
LinuxoiD
25-07-2019 06:52
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
14 9,163
 
ZET
23-07-2019 17:59
nga ZET Shko tek postimi i fundit
4 239
 
ZET
17-07-2019 05:16
nga ZET Shko tek postimi i fundit
0 138
 
Ice
17-07-2019 05:07
nga Ice Shko tek postimi i fundit
0 168
 
Mandi
15-07-2019 08:46
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
9 2,465
 
BARAT
08-07-2019 04:52
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
48 28,196
 
Mandi
05-07-2019 18:56
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
6 272
 
murik
29-06-2019 04:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 797
 
ZET
30-05-2019 11:23
nga magnus Shko tek postimi i fundit
792 96,096
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 255 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur