Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Ēėshtja kombėtare Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ēėshtja kombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gjithēka mbi figurat e ndritura Kombėtarė Shqipėtare...
nga Llapi
18-10-2019 19:25 Shko tek postimi i fundit
77 2,216

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ēėshtja kombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Akrepi
17-10-2019 20:22
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
64 1,925
 
Kastrioti1443
11-10-2019 15:37
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 251
 
Llapi
10-10-2019 19:44
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
173 49,326
 
Edvin83
29-09-2019 13:14
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
40 10,806
 
Erdhi Dimri
26-09-2019 19:33
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
21 365
 
The.Mask
26-09-2019 18:47
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
109 12,163
 
ZET
22-09-2019 07:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 144
 
Gi de Masha
16-09-2019 15:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
50 4,586
 
Llapi
07-09-2019 21:09
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
41 2,151
 
Askushi
30-08-2019 13:40
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
9 4,408
 
Fshatari
24-08-2019 09:14
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
8 266
 
Leaf
22-08-2019 00:40
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
0 169
 
Fshatari
20-08-2019 20:24
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
7 350
 
Fshatari
14-08-2019 18:42
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
3 315
 
Kastrioti1443
30-07-2019 20:07
nga Performer Shko tek postimi i fundit
44 1,247
 
Kastrioti1443
27-07-2019 13:52
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 145
 
Fshatari
21-07-2019 08:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 340
 
Fshatari
17-07-2019 21:47
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 197
 
Kastrioti1443
12-07-2019 21:16
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
7 196
 
Erdhi Dimri
01-07-2019 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
112 2,610
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 660 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur