Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Sporti shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Shkėmbeni informacion mė miqtė tuaj pėr sportista shqiptarė nė Shqipėri e jashtė saj.
42 521

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Sporti shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Angel69
14-10-2019 14:53
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
552 25,248
 
Rex
19-09-2019 18:43
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
565 33,162
 
Angel69
10-10-2019 19:33
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
141 16,348
 
Mandi
08-10-2019 05:59
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
60 973
 
Gi de Masha
06-10-2019 06:39
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
4 101
 
Gi de Masha
22-09-2019 04:49
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
62 17,460
 
Fshatari
13-07-2019 17:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 170
 
Angel69
12-07-2019 17:45
nga AAO Shko tek postimi i fundit
308 46,949
 
Ragnar
04-07-2019 23:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
26 545
 
Fshatari
23-06-2019 11:21
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 565
 
Rex
17-06-2019 20:43
nga AAO Shko tek postimi i fundit
400 60,765
 
Llapi
17-06-2019 16:27
nga Rex Shko tek postimi i fundit
8 317
 
Angel69
13-06-2019 16:20
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
80 7,846
 
Llapi
01-06-2019 09:20
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
2 198
 
Fshatari
01-06-2019 07:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 292
 
AAO
23-05-2019 21:00
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
65 8,206
 
Fshatari
19-05-2019 14:42
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 164
 
Ice
19-05-2019 14:39
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 321
 
Fshatari
19-05-2019 10:58
nga Zana Shko tek postimi i fundit
3 284
 
Llapi
11-05-2019 19:56
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
0 125
 
Duaje Siveten
26-03-2019 23:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 383
 
Tema ėshtė lėvizur: Po fillon ndeshja Kosovė - Bullgari?
Gi de Masha
- - -
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 208 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur