Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjekėsia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
5 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Keshilla popullore (Temė me shumė faqe 1 2)
Skydive
16-12-2018 09:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 26,823
 
doganieri
12-10-2019 07:07
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
0 137
 
Fshatari
04-10-2019 21:00
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
4 226
 
par
29-09-2019 23:01
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
408 58,262
 
Camorristi
16-09-2019 08:31
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
7 482
 
Pirati
05-09-2019 00:09
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
8 201
 
Elian70
02-09-2019 17:47
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
16 1,238
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Kęrlighed
31-08-2019 19:00
nga Guest88 Shko tek postimi i fundit
9 362
 
Fshatari
10-08-2019 13:34
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
31 749
 
edlin
03-08-2019 21:12
nga edlin Shko tek postimi i fundit
5 238
 
Fshatari
15-07-2019 19:51
nga Rex Shko tek postimi i fundit
2 396
 
Onyx
10-07-2019 18:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
44 1,128
 
Fshatari
10-07-2019 08:35
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 137
 
Onyx
07-07-2019 14:29
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
50 909
 
Fshatari
01-07-2019 19:07
nga AAO Shko tek postimi i fundit
22 808
 
Rex
21-06-2019 13:51
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
37 831
 
Fshatari
23-05-2019 12:59
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 478
 
cool_shqype
20-05-2019 13:44
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 197
 
SmiLey
20-05-2019 01:44
nga Rimi. Shko tek postimi i fundit
3 1,296
 
Onyx
30-04-2019 06:32
nga Zana Shko tek postimi i fundit
50 1,483
 
Onyx
26-04-2019 16:07
nga Eden Shko tek postimi i fundit
12 273
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 424 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur