Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
10-10-2019 06:00
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
676 145,526
 
edlin
29-08-2019 07:23
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
802 125,721
 
lind
23-07-2016 11:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 45,338
 
Mandi
22-10-2019 21:12
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
9 152
 
Mandi
22-10-2019 18:12
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 2,287
 
Erdhi Dimri
21-10-2019 05:10
nga drague Shko tek postimi i fundit
32 641
 
Fshatari
20-10-2019 14:03
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
13 302
 
edlin
18-10-2019 13:12
nga ana_gend Shko tek postimi i fundit
47 1,065
 
ZET
17-10-2019 20:48
nga ZET Shko tek postimi i fundit
0 94
 
Gi de Masha
17-10-2019 18:22
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
53 1,201
 
Mano
17-10-2019 14:12
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
65 1,179
 
Gi de Masha
17-10-2019 09:21
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
42 1,863
 
Gi de Masha
14-10-2019 16:33
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
15 294
 
Pjer Thomas
14-10-2019 12:01
nga Socio Shko tek postimi i fundit
41 786
 
Akrepi
13-10-2019 21:16
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
0 114
 
Mandi
12-10-2019 00:44
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
25 3,115
 
edlin
10-10-2019 12:03
nga Mano Shko tek postimi i fundit
5 135
 
Akrepi
08-10-2019 07:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
13 1,686
 
Mandi
06-10-2019 15:37
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
5 221
 
doganieri
04-10-2019 16:01
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 293
 
Bogota
04-10-2019 10:32
nga Bogota Shko tek postimi i fundit
21 341
 
Mano
03-10-2019 17:45
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
9 187
 
Fshatari
30-09-2019 19:42
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
4 229
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1987 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur