Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Arti Programimit Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arti Programimit Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Post
Algert
05-11-2014 19:13
nga Algert Shko tek postimi i fundit
0 3,557
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. SubZ
28-02-2010 14:08
nga SubZ Shko tek postimi i fundit
0 2,629
Arrow
Robbery
05-10-2019 20:47
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
31 8,948
 
lonely_lion
21-04-2019 17:16
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 1,049
Post
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Algert
22-03-2019 09:05
nga Ice Shko tek postimi i fundit
21 6,478
 
alexmorco
13-11-2018 01:23
nga Adea Shko tek postimi i fundit
3 2,361
 
ChocolatE_DiamonD
02-02-2018 21:39
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
7 6,468
 
Fshatari
10-12-2017 12:15
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,740
 
lonely_lion
27-10-2017 20:08
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 1,543
Lightbulb
hax0r
18-11-2016 12:11
nga Hope Shko tek postimi i fundit
5 13,402
 
Hoxy
15-09-2016 21:15
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
3 2,525
Post
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Algert
06-09-2016 21:11
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
10 5,335
 
Gjeraldina
12-08-2015 23:07
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
4 2,307
 
gurax
22-06-2015 10:02
nga gurax Shko tek postimi i fundit
15 3,364
 
inc-seo
24-04-2015 20:13
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
1 2,184
 
inc-seo
23-04-2015 18:26
nga Meri Shko tek postimi i fundit
1 1,407
 
inc-seo
22-04-2015 21:16
nga inc-seo Shko tek postimi i fundit
3 1,564
 
Forum-Al
21-02-2015 09:54
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
1 2,472
Post
Algert
07-11-2014 16:26
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
4 2,483
Post
Algert
06-11-2014 16:09
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
11 4,478
 
SiL3nT
25-10-2013 19:15
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
9 5,576
 
gurax
28-09-2013 16:46
nga gurax Shko tek postimi i fundit
0 1,630
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 88 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur