Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 505

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
24-10-2018 09:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
22 14,863
 
BATO
12-01-2018 20:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 35,846
 
BATO
05-01-2018 12:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 23,624
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 10:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 9,336
 
murik
18-01-2019 04:07
nga murik Shko tek postimi i fundit
67 3,118
 
Dredhza
14-01-2019 17:42
nga edlin Shko tek postimi i fundit
85 1,519
 
skampini
12-01-2019 04:42
nga murik Shko tek postimi i fundit
924 95,616
 
Albpelasgian
09-01-2019 07:03
nga murik Shko tek postimi i fundit
38 8,006
 
BLEDI_SH
06-01-2019 21:16
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
6 1,987
 
murik
05-01-2019 03:33
nga murik Shko tek postimi i fundit
0 50
 
murik
27-12-2018 08:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 271
Lightbulb
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. illyrianboyful
26-12-2018 13:22
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
422 56,834
 
Gi de Masha
26-12-2018 12:47
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
330 29,966
 
Altin Kocaqi
25-12-2018 16:31
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
9 1,326
 
Fshatari
02-12-2018 07:40
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 211
 
Dredhza
30-11-2018 20:27
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
16 979
 
Fshatari
18-11-2018 18:59
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
62 1,222
 
Erdhi Dimri
18-11-2018 18:50
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
75 2,169
 
Dredhza
16-11-2018 14:36
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
110 1,642
 
Albpelasgian
08-11-2018 15:56
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
26 7,896
 
COB
26-10-2018 02:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 1,338
 
illyrianboyful
17-10-2018 22:03
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
150 10,242
 
Elian70
09-10-2018 08:06
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
0 233
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mano
06-10-2018 14:11
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
729 111,581
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 209 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur