Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
14 1,249

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
8 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
19-01-2019 08:30
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
580 29,086
 
8 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
18-01-2019 19:06
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
385 20,692
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. kanina
16-01-2019 20:03
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
394 56,273
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
23-08-2017 00:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 8,259
 
Eden
18-01-2019 12:46
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
95 4,154
 
Bad_Teacher
16-01-2019 11:54
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
107 1,758
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mano
15-01-2019 20:07
nga Meri Shko tek postimi i fundit
15 969
 
Jurgeni
14-01-2019 21:52
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
15 277
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. gladiola
10-01-2019 14:09
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
260 20,926
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. gladiola
10-01-2019 13:15
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
405 22,081
 
gladiola
09-01-2019 16:48
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
50 2,398
 
Eden
08-01-2019 21:25
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
21 771
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. SmiLey
02-01-2019 18:07
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
39 2,058
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Kurt
02-01-2019 17:51
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
9 249
 
SmiLey
02-01-2019 11:35
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
44 2,935
 
Fshatari
01-01-2019 00:47
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 83
 
Fshatari
29-12-2018 11:21
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 77
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. gladiola
27-12-2018 23:17
nga Rimi. Shko tek postimi i fundit
255 9,498
 
gladiola
27-12-2018 18:28
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
297 15,086
 
Just myself
16-12-2018 20:00
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
234 16,174
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mandi
11-12-2018 00:14
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
602 108,896
 
Elian70
10-12-2018 08:52
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
24 1,315
 
Gi de Masha
07-12-2018 00:45
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 158
 
Viking
05-12-2018 14:59
nga Viking Shko tek postimi i fundit
84 1,515
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 862 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur