Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
06-12-2018 14:47
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
153 34,695
 
Beaute
19-07-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 10,555
 
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 29,569
 
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 9,523
 
lenci
18-09-2016 11:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 4,207
 
Llokumi
10-12-2018 14:53
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
305 6,255
 
Llokumi
10-12-2018 14:45
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
2 19
 
Llokumi
10-12-2018 13:56
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
1 19
 
Llokumi
09-12-2018 21:47
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
28 498
 
King Bardhyl
09-12-2018 16:00
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
44 642
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
08-12-2018 21:29
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
74 2,466
 
Llokumi
07-12-2018 02:30
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
54 773
 
Vlerėsimi  i temave: 13 vota, 3.31 mesatarja. Llapi
06-12-2018 19:42
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
671 39,997
 
Kastrioti1443
06-12-2018 19:34
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
14 378
Sondazh
{A_N_G_E_L_69}
06-12-2018 17:15
nga edlin Shko tek postimi i fundit
37 1,636
 
Albpelasgian
05-12-2018 00:15
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 4,644
 
Llokumi
04-12-2018 18:37
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
14 382
 
iDeA
03-12-2018 06:19
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
11 1,152
 
Vlerėsimi  i temave: 12 vota, 4.33 mesatarja. Llapi
30-11-2018 20:34
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
238 34,688
 
Llokumi
30-11-2018 18:16
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
26 876
 
Llokumi
29-11-2018 18:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 289
 
Llapi
29-11-2018 04:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
60 3,043
 
Llokumi
28-11-2018 22:50
nga murik Shko tek postimi i fundit
4 168
 
legjenda
28-11-2018 06:28
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
13 1,512
 
Llokumi
27-11-2018 18:10
nga lenci Shko tek postimi i fundit
8 207
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1121 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur